Translate

O Autorze


Radca Prawny Barbara Wrońska


Jestem członkiem samorządu radcowskiego – Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz samorządu adwokackiego – Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W 2012 r. ukończyłam aplikację adwokacką i otrzymałam wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, natomiast w 2013 r. uzyskałam wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Indywidualną kancelarię radcy prawnego prowadzę od 2013 r., zaś praktyczne doświadczenie zawodowe, zdobywałam w renomowanych kancelariach adwokackich począwszy od rozpoczęcia wyższych studiów prawniczych w 2001r., najpierw jako asystent, następnie aplikant adwokacji oraz po zakończeniu aplikacji – adwokat.
W mojej karierze zawodowej zajmowałam się obsługą prawną przedsiębiorców, w tym spółek i spółdzielni, prowadzeniem sporów przed Sądami Powszechnymi oraz sprawami z zakresu prawa nieruchomości i prawa lokalowego, w tym ustalaniem stanu prawnego gruntu, procesami inwestycyjnymi, najmem powierzchni komercyjnych, a także  prowadzeniem spraw, z zakresu dekretu z 26 października 1945r. o własności i użytkowaniu  gruntów na obszarze m. st. Warszawy.
Ukończyłam liczne kursy i szkolenia zawodowe oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawiez zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i uzyskałam licencję zawodową.
Począwszy od roku 2010 prowadziłam w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, następnie Uczelni Vistula, wykłady z zakresu prawa cywilnego i nieruchomości.
W mojej pracy zawsze kieruje się indywidulanym podejściem do każdego Klienta, rzetelnością oraz zapewnieniem usług prawniczych o najwyższych standardach.
 telefon: 607 042 886
adres e – mail: kancelaria.wronska@wp.pl


r. pr. Barbara WrońskaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz